Sekite mus!

Naujienlaiškis

Įrašykite savo el. pašto adresą naujienlaiškio langelyje ir pirmieji gaukite vertingus pasiūlymus ir naujienas

VertybėsUžklausa

Savo kasdieninėje veikloje vadovaujamės šiomis VERTYBĖMIS:

Dėmesys klientui

Mūsų veiklos principas: arba gerai, arba puikiai. Įmonės veiklos prioritetas - visada patenkinti klientų poreikius ir viršyti jų lūkesčius, suteikiant jiems daugiau, nei jie tikisi iš mūsų. Vienas iš įmonės veiklos kertinių akmenų - atsakomybės jausmas ir pagarba klientui.

Profesionalumas

Vertingiausia, ką galime įgyti savo darbu, tai reputacija ir klientų pasitikėjimas mūsų profesionalumu. Profesionalumą suprantame kaip, laiku ir kokybiškai atliktą darbą, nuolatinį domėjimasi klientų poreikiais. Tai tikslas, nuolat mus skatinantis tobulėti ir ieškoti efektyvių sprendimų būdų, kaip geriau patenkinti klientų poreikius.

Kokybė

Mes siekiam aukščiausių kokybės standartų, nepaliekant vietos vidutiniškumui, individualiai analizuojame klientų poreikius, operatyviai siūlome sprendimus ir su klientais siekiame palaikyti partneriškus santykius. Plečiame savo profesinį akiratį, analizuojame savo ir kitų patirtį, nuolat ieškome naujų galimybių ir esame atviri naujovėms. Priimame kritiką, pastebime savo klaidas ir iš jų mokomės.

Bendras darbas

Suprantame, kad pagrindinis resursas yra mūsų darbuotojai. Kiekvienas žinome savo funkcijas ir suvokiame atsakomybę. Darbuotojų motyvacija sėkmingai leidžia siekti užsibrėžtų tikslų.

Iniciatyvumas

Mes esame aktyvūs ir pasirengę iššūkiams. Skatiname kūrybiškumą ir novatoriškumą. Siekiame visuomet būti pirmi.

Šios vertybės apsprendžia bendrus VšĮ ARBA-ARBA LT veiklos principus, kurie taikomi kiekvienoje įmonės grandyje. Visi įstaigos darbuotojai juos žino ir jų laikosi.

Pateiktoje formoje galite užsisakyti mūsų paslaugas, aprašyti preliminarius pageidavimus ar užduoti Jums rūpimus klausimus.

Jūsų vardas:
El. paštas:
Tel. nr.:
Užklausa
Atsakyti:
El. paštu
Telefonu